• Wiele lat doświadczenia

  Wiele lat doświadczenia i niezbędne wyposażenie gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. U nas nic nie pozostaje przypadkowi. Dostęp do fabrycznych danych gwarantuje długotrwałą eksploatację po naprawie.

 • Żaden model nie ma przed nami tajemnic

  Czy to najnowszy model, czy zabytkowy, u nas znajdzie najlepszą obsługę. Wszystkie auta traktujemy jak własne. Dysponujemy dostępem do najlepszych części na rynku, a dla klientów "budżetowych" oferujemy części o najlepszym współczynniku jakość/cena.

 • Elektronika

  Oferujemy kompleksową obsługę sterowników silnika, immobilizerów i innych komponentów elektronicznych. Posiadamy w ofercie "czyste" sterowniki do silników benzynowych i diesla.

 • Części

  Nie musisz tracić czasu na poszukiwanie części. Gwarantujemy dostęp do najlepszych części w konkurencyjnych cenach. W przypadku braku dostępności części, dysponujemy zapleczem umożliwiającym regenerację lub dorobienie wymaganych podzespołów.

 • Pełne wsparcie

  Nawet w przypadku problemów beznadziejnych, u nas znajdziesz pomoc. Bez generowania zbędnych kosztów i problemów. Bierzemy "na siebie" wszystkie problemy.

F.L.AR-ITAL

Serwis samochodów włoskich

  tel: 577-622-027             tel: 602-240-284

 flar_ital@op.pl

Sterowniki ME 3.1

Sterownik ME 3.1 to bardzo dziwny sterownik... łatwo go pomylić z ME 7.3.1 czyli jest to sterownik hybrydowy i w jego wnętrzu możemy próbować coś zrobic czyli go uszkodzić. Analogicznie jak w 7.3.1 usterka tego sterownika wymusza jego wymianę. Zakup innego sterownika i jego założenie w aucie również nic nam nie da (chyba że kupimy nowy w ASO). Używany sterownik musi być w  trybie "virgin" - aby sterownik mógł zaprogramować się do obecnego w aucie immobilizera. Oprogramowanie sterownika także jest różne w zależności od rodzaju skrzyni i modelu. 

 

Jeżeli masz problem z w/w sterownikiem potrzebujesz go wymienić lub zrobiłeś "swap", F.L.AR-ITAL rozwiąże Twoje problemy. W sprzedaży posiadamy sterowniki do każdego typu  silnika, także "na wymianę" każdy sterownik jest przetestowany, jest w trybie "virgin", ma oprogramowanie właściwe dla danego silnika, a numery ISO, OE oraz Bosch są właściwe. Na życzenie klienta wprowadzamy przebieg w oparciu o ten podany z licznika. Sterowniki objęte są gwarancją.